Finałowy turniej juniorów

Dziś odbył się Finałowy turniej juniorów Konińskiego Klubu Golfowego wieńczący cykl treningów dotowanych z Rządowego Programu Klub 2022.

Ministerstwo Sportu wsparło nasz klub dotacją, dzięki której mogliśmy zorganizować program treningowy dla młodych członków naszego klubu. Treningi odbywały się przez 5 tygodni, w poniedziałki i czwartki, na polu golfowym Zibi Golf&Tennis Club w Golinie Kolonii. Szkolenie miało na celu podniesienie umiejętności młodych graczy we wszystkich aspektach gry w golfa. Oprócz ćwiczeń przedstawione zostały także te elementy golfa, które często są pomijane, a stanowią o istocie tej gry, czyli reguły, etyka i etykieta w golfie. 

Dzisiejszy turniej odbył się w dwóch kategoriach: juniorzy i młodzicy. Należy zwrócić uwagę na poziom gry naszej młodzieży, bo aż dwie dogrywki było potrzebne aby wyłonić medalowe miejsca. Poniżej przedstawiamy zwycięzców w swoich kategoriach: 

Juniorzy:

1. Hubert Maśliński

2. Michalina Prządka (dogrywka)

3. Kacper Kubiak (dogrywka)

Młodzicy:

1. Antoni Wiatrowski (dogrywka)

2. Aleksander Bogaczyński (dogrywka)

3. Jan Prządka

 

Dziękujemy sponsorowi Toyota Kamiński za ufundowanie nagród, wolontariuszom z KKG za pomoc w organizacji i polu golfowemu Zibi Golf&Tennis Club za udostępnienie i przygotowanie pola.

 

Udostępnij