Kursy i treningi

Konińska Akademia Juniorów

25 lipca rozpoczęło się szkolenie dla naszych juniorów.
Dzięki pozyskanej dotacji z Ministerstwa Sportu z Rządowego Programu "Klub" młodzi członkowie naszego klubu, pod czujnym okiem dwóch trenerów, podnoszą swoje golfowe umiejętności.
Zapraszamy do aktywnego korzystania z treningów, które odbywają się w poniedziałki i czwartki na polu golfowym Zibi Golf&Tennis Club w Golinie Kolonii.

Kadra trenerska

Andrzej Rybicki – trener

Przygodę z golfem rozpocząłem w 2014 roku. W niedługim czasie sport ten stał się moją pasją. Swój wolny czas spędzałem i spędzam na grze w golfa, treningach, ćwiczeniach i studiowaniu lektury związanej z golfem.

Robert Tralewski – trener

Golfa poznałem w maju 2008. Od razu poczułem, że ten rodzaj aktywności jest dopasowany do mojego charakteru. Trening czy runda golfa pozwala mi na ucieczkę od codzienności. Moim celem jest propagowanie golfa jako aktywności dla ludzi w każdym wieku.

Golf dla dzieci - kurs

Zapraszamy dzieci w wieku od lat 8 na grupowe treningi golfowe dla początkujących odbywające się raz w tygodniu. Cena za godzinę do ustalenia z trenerem (Andrzej 660-722-366, Robert 606-851-473)

Golf dla dorosłych - kurs

W ramach kursu dla dorosłych oferujemy 10 godzinny program dla początkujących pozwalający na samodzielną grę na polu golfowym. Kurs przygotowuje do egzaminu na zieloną kartę – golfowe „prawo jazdy”

Cena za kurs do ustalenia z trenerem (Andrzej 660-722-366, Robert 606-851-473)

Treningi indywidualne

Po kursie dla początkujących proponujemy indywidualne treningi golfowe nakierowane na rozwijanie umiejętności w poszczególnych rodzajach uderzeń golfowych. Skupimy się na elementach, w których czujesz się najsłabszy i poprawimy je.

Cena za godzinę do ustalenia z trenerem (Andrzej 660-722-366, Robert 606-851-473)