Piknik golfowy 2024

Spotkajmy się 6 lipca w godzinach 10:00 – 14:00 na polu golfowym w Golinie Kolonii.

 
Koniński Klub Golfowy oraz Zibi Golf&Tennis Club zaprasza do odkrycia piękna gry w golfa!
Chcielibyśmy podzielić się z Wami naszą pasją i zapewnić, że jest to nie tylko wspaniała forma aktywności, ale także niesamowite doświadczenie.
Czym jest golf? To spokojna gra na świeżym powietrzu, otoczona przyrodą, która pozwala nam zrelaksować się i oderwać od codziennego zgiełku. W golfa można grać ze znajomymi, partnerem lub rodziną, co stanowi doskonałą okazję do wspólnego spędzania czasu i budowania relacji.
Chcemy Was zaprosić na Piknik na polu golfowym, gdzie możemy razem spróbować swoich sił. Nie musicie martwić się o poziom umiejętności – to będzie okazja do nauki i poznania podstaw gry. Pokażemy Wam nasze ulubione pole golfowe i zobaczycie jak wygląda gra w praktyce. Jeśli jesteście zainteresowani, możemy również polecić lekcje golfa lub kursy dla początkujących, które pomogą Wam zdobyć podstawowe umiejętności i nabierać pewności siebie na polu golfowym.
Nieważne, czy jesteście doświadczonymi graczami, czy zupełnie nowymi w tej dyscyplinie – zapraszamy Was do wspólnego odkrywania golfa i czerpania radości z tej wspaniałej gry.

W programie pikniku:

– nauka gry w golfa,
– konkursy golfowe,
– możliwość rozegrania 2 dołków,
– poczęstunek.
 
Mapa dojazdu na pole golfowe
Udostępnij